HAKKIMIZDA

Candan Mühendislik
  • Kalitesi
  • Garantisi
  • Güvencesi
ile Hizmet Vermeye Hazırız.

Candan mühendislik; otogaz montaj servisi 1996 yılında Ümraniye sanayi sitesinde otogaz sektörüne adım atmıştır. Türkiyedeki otogaz sektörünün tüm evrelerinde bulunan firmamız bu süreçte 100 bine yakın araç montajına imza atmıştır. Son olarak Ümraniye sanayı sitesinde 1500 m2 kapalı alana sahip servisimizde otogaz serüvenimiz devam etmektedir. İstanbul un en büyük ve en kapsamlı otogaz montaj ve bakım servisine sahip olan firmamız da lpg montaj hizmeti, bakım hizmeti, arıza tespit ve çözümü, sızdırmazlık kontrolü ve araç tadilat ve projelendirme işlemleri yapılmaktadır.

Otogaz montaj servislerimizin TSE hizmet yeri yeterlilik belgesi (HYYB),Makine mühendisleri odasından alınan SMM ve mühendis yetki belgesine sahip olup yetkili otogaz montaj servisidir.Gelişen araç teknolojisi ile gündeme gelen sıralı otogaz montajı konusunda en yeni bilgi ve cihazlarla her türlü araca montaj otogaz montajı yapmaktayız

Sıralı sistem lpg montajı yapmaya karar vermiş müşterilerimizin araçları önce arıza tespit cihazına bağlanarak araç ile ilgili sorun ve sıkıntıların tespiti ve çözümü yapılır.Buradaki amaç araçtaki sorunu başından görüp müdahale etmek ve sorunsuz kullanım sağlamaktır.Montaj yapan ustalarımız gerekli tüm eğitim ve yetki belgelerine sahiptir.Montajını yaptıgımız tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Montaj sonrası servis konusunda en hızlı ve garantili çözümler üreten firmamız periyodik bakım ve kontrollerede gereken hassasiyeti göstermektedir.

-Müşterilerimizin bize güvenmesi ve gönül rahatlığıyla araçlarını servisimize teslim etmeleri firmamızın en önemsediği konudur. Karşılıklı güven ortamında yapılan işlerde verimlilik yüksek olur.Tamamen güvene dayalı bir iş olan otogaz montajında söz konusu olan sizin ve sevdiklerinizin hayatıdır. Unutmayın canda özür olmaz.

-%100 müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket eden firmamızın en büyük reklamı memnun kalan müşterilerimizin çevresine tasfiyesidir. Bir aracın otogaz dönüşümünü yaparken aracı herhengi bir sorundan dolayı bize gelmemesi için elimizden geleni yapmaktayız. Tüm bu hassasiyetimize rağmen bir araç garanti kapsamında olsun veya garantisi bitmiş olsun servisimizi ziyaret ettiğinde sorunları güleryüzlü servis elemanlarımız tarafından en kısa sürede çözümlenir.

-Servisimize otogaz montajı için bırakılan veya bir arızadan dolayı bizi ziyaret eden araç sahipleri bekletilmeden, en hızlı şekilde işlemleri yapılır. Zaman hepimiz için en kıymetli değerdir.Bunun yanında işimizi hızlı yaparken kalite ve titizliğimizden de ödün vermeden çalışırız. ‘Her şey zamanında’ ilkesiyle hatasız hizmet verebilmek hedefimizdir.

-Tüm eğitimlerini almış, konusunda uzman montaj ekibimizle otogaz dönüşümü yapmaktayız. Tecrübemiz ve gelişmeleri takip eden anlayışımızla en iyi hizmeti verebilmek amacımızdır.

-En kaliteli ürünü,en kaliteli işçilikle birleştirerek en uygun fiyatlarla sunmak hedeflerimizdendir

KALİTE VE GÜVEN SİZİN İÇİN ÖNEMLİ İSE DOĞRU YERDESİNİZ.

Zaman ve Hız

Zaman hepimiz için en kıymetli değerdir. Bunun yanında işimizi hızlı yaparken kalite ve titizliğimizden de ödün vermeden çalışırız.

Kalite Belgesi

TSE hizmet yeri yeterlilik belgesi (HYYB), Makine mühendisleri odasından alınan SMM ve mühendis yetki belgesine sahip olup, yetkili otogaz montaj servisidir.

Güvenilirlik

Müşterilerimizin bize güvenmesi ve gönül rahatlığıyla araçlarını servisimize teslim etmeleri firmamızın en önemsediği konudur.

Memnuniyet

%100 müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket eden firmamızın en büyük reklamı memnun kalan müşterilerimizin çevresine tavsiyesidir.

Uzmanlık

Tüm eğitimlerini almış, konusunda uzman montaj ekibimizle otogaz dönüşümü yapmaktayız.

Ürün Garantisi

Montajını yaptığımız tüm ürünler 2 yıl garantilidir.

Uygun Fiyat

En kaliteli ürünü, en kaliteli işçilikle birleştirerek, en uygun fiyatlarla sunmak hedeflerimizdendir.

Tecrübe ve Deneyim

20 Yıllık tecrübe, 100.000+ araç otogaz dönüşümü.
0
+
Otogaz Dönüşümü
0
Yıllık Tecrübe
0
+
Periyodik Bakım
%
0
Müşteri Memnuniyeti